Çözüm Ortaklarımız

Çıtayı daha da yükseltmek isterseniz, küresel çözüm ortaklarımızla dünyaya entegre olmanızı sağlıyoruz:

InnovationPoint LLC.

Küresel inovasyon becerileri ve kapasitesi yaratma konusunda ortağımız Silikon Vadisi merkezli İnnovationPoint.

Aviva, Choice Hotels, Cisco Systems, Colgate-Palmolive, Disney, Frito-Lay, HP, JP Morgan Chase, Kimberly-Clark, Kraft, Mayo Clinic, Microsoft, PayPal, PepsiCo, Philips, Red Bull, Roche, Sealed Air, SK Telecom, Star Alliance, Tekes, Visa ve Wells Fargo, InnovationPoint’in müşterilerinden sadece bazıları.

Foresight S&T Inc.

Teknoloji transferi stratejik ortağımız Foresight S&T, teknoloji transferi konusunda 34 yıllık deneyime sahip, ABD’nin inovasyon altyapısının oluşumunu sağlayan uzmanların kurduğu, alanında dünya lideri.

Dell, Honeywell, Kimberly-Clark, Lockheed Martin, Harvard, Stanford Üniversitsi, Yale, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Tokyo Üniversitesi, Oxford ve NASA, Foresight’ın müşterilerinden yalnızca birkaçı.

Zernike UK

Alanında 30 yılın üstünde deneyime sahip kalkınma uzmanı Bob Hodgson’ın kurucu direktörü olduğu Zernike UK; 50’nin üzerinde ülkede, çok çeşitli sektör, kurum ve bölge için strateji ve politika tasarımı, uygulaması ve ekonomik değerlendirme konularında deneyime sahip. Türkiye’de de son 20 yıl içinde, teknoloji geliştirme bölgeleri, inkübatörler, araştırma merkezleri, inovasyon merkezleri, teknolojik kümelenme geliştirme projeleri gibi çok  çeşitli projelerde işbirliği yaptığımız Zernike UK’in spesifik olarak yoğunlaştığı alanlardan bazıları, Ar-Ge, teknoloji ve inovasyon altyapılarının modellenmesi, kurulması ve işletilmesi, özel sektör, teknoloji girişimciliği ve akademik girişimcilik, üçlü sarmal uygulamaları, bilgi ekonomisi gelişimi, bilimparkları ve teknoparkların geliştirilmesi.

TEAM Tourism Consulting

Turizm destinasyonlarının stratejik planlamasında, destinasyon planlamasında, e-iş, organizasyonel gelişme, pazar araştırması, ziyaretçi hizmetleri, iş turizmi, turizm ve çevre, kültür ve kültür/doğa mirası turizmi alanlarında uzmanlaşmış; Türkiye’de de dahil olmak üzere 30’dan fazla ülkeye ve Dünya Turizm Örgütü ile Avrupa Seyahat Komisyonu başta olmak üzere sektörün önde gelen uluslararası kuruluşlarına hizmet sunan destinasyon yönetim ve pazarlama danışmanlığı şirketi.